BSregál pro 18 tabletů, 18x230V

BSregál pro 18 tabletů, 18x230V
Vaše cena včetně DPH28 200 Kč
Vaše cena bez DPH23 306 Kč
Kód produktu0686716
Zařízení Tablet
Typ připojeníZásuvka
Počet zařízení18
Wi-fiNe
KolečkaNe
Záruka24 měsíců
Dostupnost
Běžně do 3-4 týdnů
Osobně v Trutnově
pondělí 14.1.
Přepravní společností
úterý 15.1.
Cena dopravy
Osobně zdarma
Pošta 99 Kč
DPD 89 Kč
InTime 89 Kč

BSregál - kovová stacionární základna


Základna je určena pro bezpečné uložení mobilní výpočetní techniky na jednom místě a hromadné nabíjení uložených zařízení. Uložiště lze dodat i s Wi-Fi rozhraním, které slouží jako přístupový bod nejen pro uložená zařízení. Pro krátké přesuny lze BSregál vybavit i kolečky.


Základ vybavení


BSregál je vyroben ve formě uzamykatelné skříně. Mobilní výpočetní technika je uložena ve speciálních přihrádkách, které zajišťují maximální ochranu zařízení proti poškození.


Napájecí modul s termoregulací


Zařízení je vybaveno ve vnitřním prostoru samostatnými zásuvkami 220/230 V pro každé uložené zařízení s centrální přepěťovou ochranou a spínači jednotlivých zásuvkových modulů se světelnou indikací zapnutí. Spínač pro centrální ovládání dobíjení (zapnuto/vypnuto) a vstupní zásuvka pro přívodní kabel elektrického proudu (součástí balení) jsou umístěny na ovládacím panelu na vnější straně základny.  Mobilní uložiště zařízení je vybaveno větracími mřížkami a ventilátorem řízeným termostatem s možností nastavení spínací teploty, který zabraňuje přehřívání uložené mobilní výpočetní techniky během dobíjení.Wi-Fi


BSregál lze vybavit přístupovým bodem WiFi, který umožňuje připojení mobilních zařízení k internetu z externího zdroje nebo vytvoření vlastní uzavřené sítě. Datová zásuvka (LAN) pro připojení z externího zdroje je umístěna na ovládacím panelu na vnější straně.


Přesně podle Vašich potřeb


BSregál navrhujeme přesně podle potřeby konkrétního zákazníka. S ohledem na jeho specifické přání zvolíme vhodnou velikost, hmotnost, počet uložených zařízení, vybavení, ale i barvu.