O nás

Naše servisní oddělení je součástí firmy BSCOM s.r.o. .Servis se z důvodu zvyšující se poptávky zákazníků postupem času rozrůstal. V současné době servisní služby poskytuje 5 zaměstnanců - vysoce kvalifikovaných odborníků. Nově jsme se přestěhovali do nových prostor, hned naproti prodejně BSCOM. Specializujeme se na servis počítačů, notebooků, mobilních telefonů, GPS navigací a mnoho dalšího.

Také nabízíme služby pro a malé, střední a velké firmy a pro živnostníky - poskytujeme komplexní 24 hodinový dohled nad HW a SW pomocí vzdáleného přístupu. Poradíme Vaší firmě s výběrem vhodného HW a SW, sestavením, instalací či nastavením včetně zabezpečení a následnou správou a pravidelnou údržbou.

V naší nabídce naleznete také speciality servisu, kde se specializujeme na výrobu mobilních kufrů a stacionárních základen pro uložení tabletů, notebooku - tyto mobilní kufry navrhujeme přesně podle potřeby konkrétního zákazníka, s ohledem na jeho specifické přání. Zařídíme Vám instalaci pokladního systému AGNIS, který je určen především v oblasti gastro provozů. A také vlastníme pajecí BGA stanici, která slouží na opravy desek plošných spojů, různých čipu a mnoha dalšího.