O nás

Naše servisní oddělení je součástí firmy BSCOM s.r.o. Servis vznikl na základě poptávky zákazníků obchodu po servisních či dalších doplňkových službách. S ohledem na poptávku zákazníků z řad běžných uživatelů i firem se velikost servisního oddělení ustálila na počtu pěti zaměstnanců - vysoce kvalifikovaných odborníků. Ke konci roku 2015 proběhlo přestěhování servisu do nově zrekonstruovaných prostor hned naproti prodejně BSCOM.

Specializujeme se na běžné opravy a servis počítačů, notebooků, mobilních telefonů, GPS navigací a další drobné elektroniky.

Pro firmy i živnosníky zajišťjeme komplexní 24 hodinový dohled nad HW i SW pomocí vzdáleného přístupu. Vaší firmě rádi poradíme s výběrem vhodného HW a SW, sestavením, instalací či nastavením včetně zabezpečení a následnou správou a pravidelnou údržbou.

Servisní oddělení nabízí také speciální služby, jako je např. výroba mobilních kufrů a stacionárníc základen pro uložení tabletů a notebooků na míru, instalace pokladních systémů AGNIS, pokročilejší opravy pomocí pájecí BGA stanice atd.