Servis mobilních telefonů

Mobilní telefony opravujeme již několik let a opravíme i ten Váš. Trápí Vás nutná výměna displeje telefonu, výměna skla mobilu nebo potřebná výměna baterie telefonu? To vše, a ještě více umíme opravit. Vyřešíme opravu zadního krytu či skla mobilu nebo opravu dobíjení telefonu a mnohé jiné.

Začal Vám „zlobit“ telefon a chová se nestandardně? Nejste si jisti, o jakou opravu jde a potřebujete pomoct? Váš telefon se nezapíná? Zničehonic přestal fungovat?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ANO, využijte naší služby a my Váš telefon zcela ZDARMA podrobíme diagnostice a zjistíme „v čem je háček“.

Jak diagnostika probíhá?

- telefon nám předáte a přiblížíte, co nejvíce daný problém
- co nejdříve provedeme kompletní diagnostiku zařízení, která odhalí příčiny poruchy
- po diagnostice Vás budeme kontaktovat s výsledkem a navrhneme co nejlepší řešení
- pokud budete souhlasit, přístroj na Vaše svolení opravíme
- pokud nebudete chtít telefon opravit, můžete si ho bezplatně vyzvednout, nebo Vám ho zašleme zpět

Baterie v telefonu nevydrží dlouho nabitá. Co s tím?
Je obvyklé, že po čase užívání baterie odejde. Pak vznikne situace, kdy neustále nabíjíte telefon. Pokud Vás to již unavuje, tak nám svěřte svůj telefon. Naši specializovaní technici Vám baterii vymění a už nebudete muset s sebou neustále nosit nabíječku.

Máte rozbitý displej nebo prasklé sklo na svém telefonu? Nefunguje dotyk, či displej nezobrazuje žádné informace?
Neváhejte nám svěřit svůj telefon. Rádi se o něj postaráme a LCD displej opravíme. Po výměně displeje Vám doporučíme i vhodnou ochranu.

Rozbili jste si zadní kryt telefonu? Objevil se po pádu na zadní straně přístroje nepříjemný pavouk?
Každému se může stát, že si omylem zničí zadní kryt telefonu. Není třeba se tím trápit. Svěřte nám svůj telefon a my už se postaráme, aby bylo vše opět v pořádku.

Musím tlačit na kabel nabíječky, aby se telefon začal nabíjet? Telefon se po připojení na nabíječku nenabíjí? Co s tím?
Nabíjení může přestat fungovat hned z několika důvodů. Může být zanesený nabíjecí konektor špínou, nebo je rozbitá nabíječka či její kabel. Je možné, že Vám přestává fungovat baterie. S největší pravděpodobností se ale rozbil USB port. Může se rozbít vlivem dlouhodobého užívání. Někdy se stane, že se snažíte vší silou zasunout kabel nabíječky do telefonu, ale neuvědomíte si, že je opačně, pak se může port poškodit. Ať je to jakkoli, navštivte nás nebo nám zašlete svůj telefon. Naši specializovaní technici už zjistí, kde je problém a telefon Vám po konzultaci opraví.

Chrčí nebo úplně přestalo fungovat sluchátko ve Vašem telefonu? Slyšíte špatně, co Vám říká osoba na druhé straně? Co s tím?
Telefon nám zaneste nebo zašlete , my provedeme nejprve zcela zdarma diagnostiku a po Vašem souhlasu vadné sluchátko vyměníme. Pakliže by se jednalo o jinou vadu, budeme Vás kontaktovat ohledně možného řešení. Pokud s nabídkou nebudete souhlasit, vrátíme Vám bezplatně telefon.

Poškrábali jste si sklíčko fotoaparátu? Jsou pořízené fotografie v objetí mlžného oparu?
Každému se může stát, že si poškrábe nebo nějak jinak zničí sklíčko od zadní kamery (fotoaparátu). Není třeba se tím trápit. Svěřte nám svůj telefono a my už se postaráme, aby bylo vše v pořádku.

Chrčí nebo úplně přestal fungovat hlasitý reproduktor ve Vašem telefonu? Když si pouštíte hudbu na reproduktor, nehraje čistě? Co s tím?
Telefon nám zaneste nebo zašlete, my provedeme nejprve zcela zdarma diagnostiku a po Vašem souhlasu vadný reproduktor vyměníme. Pakliže by se jednalo o jinou vadu, budeme Vás kontaktovat ohledně možného řešení. Pokud s nabídkou nebudete souhlasit, vrátíme Vám bezplatně telefon.

Chrčí nebo úplně přestal fungovat mikrofon ve Vašem telefonu? Osoba na druhé straně neslyší, co říkáte do telefonu? Co s tím?
Telefon nám zaneste nebo zašlete, my provedeme nejprve zcela zdarma diagnostiku a po Vašem souhlasu vadný mikrofon vyměníme. Pakliže by se jednalo o jinou vadu, budeme Vás kontaktovat ohledně možného řešení. Pokud s nabídkou nebudete souhlasit, vrátíme Vám bezplatně telefon.

Vykazuje Váš mobilní telefon softwarové chyby? Začal se Vám zasekávat telefon nebo se zpomalil? Co s tím?
Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, je nutné ve Vašem telefonu přehrát software s upgradem na nejnovější verzi systému včetně aktualizace firmwaru. Telefon nám zaneste nebo nám ho zašlete. My už se postaráme, aby zase software pracoval tak, jak má.

Zařízení nelze odemknout? Zapomněli jste své heslo na odemykání obrazovky telefonu? Zablokovali jste si na svém telefonu gesto obrazovky?
V tomto případě je třeba nám svěřit svůj telefon. Naši profesionální technici Vám gesta obrazovky odblokují.

Potřebuji přenést data ze starého telefonu do nového?
Pořídili jste si nový telefon a teď nevíte, jak si přenést data? Navštivte náš servis a my Vám s tím pomůžeme. Jsme schopni Vám stáhnout hudbu, videa, fotografie, kontakty, eknihy a zprávy SMS.

Chcete zvýšit ochranu svého telefonu? Nebo máte již nalepené tvrzené sklo, které potřebuje vyměnit?
Neváhejte maximalizovat ochranu displeje svého telefonu a nechte si na obrazovku nalepit ochranné tvrzené sklo. Je levnější měnit ochranné tvrzené sklo, než prasklý LCD displej. Tvrzené sklo ochrání displej i před škrábanci.
Sklo Vám profesionálně nalepíme bez bublin a skvrn.

Máte nějaké otázky k opravám mobilů? Napište nám nebo zavolejte:

+420 499 944 947 (Po-Pá 9:00 - 17:00)
servis@bscom.cz