Vzdálený server dohled

Dovedete si představit, že byste přišli o veškerá Vaše data, která využíváte pro provozování Vašeho e-shopu? Máte připravený krizový scénář? Ať už je Vaše odpověď jakákoliv, vždy je lepší těmto negativním scénářům efektivně předcházet.

BSSHOP Pohoda

 

Využijete náš balíček služeb Vzdálený dohled nad Vaším serverem a Vaše obavy můžete hodit za hlavu. Služba Vzdálený dohled nad Vaším serverem zahrnuje:

  • zálohování Pohoda databáze a BSSHOP databáze nezávisle na Vašem serveru

Pokud z jakéhokoliv důvodu přijdete o zálohy dat uložené na Vašem serveru, o svá data nepřijdete. Zálohy budete mít spolehlivě uložené na našem serveru. Do Vašeho uložiště Vám zřídíme přístup přes FTP.

  • údržba Pohoda databáze

Nastavíme, aby údržba Pohoda databáze probíhala korektně v pravidelných intervalech. Budeme řešit situace, kdy údržba Pohoda databáze z jakéhokoli důvodu neproběhne korektně nebo neproběhne vůbec.

  • zálohování datové složky IS Pohoda a BSSHOP, zálohy obrázků

V rámci rozšířených záloh zahrneme i další data včetně obrázků. Zálohy budete mít spolehlivě uložené na našem serveru. Do Vašeho uložiště Vám zřídíme přístup přes FTP.

  • vzdálený dohled nad Vaším hardware

Na dálku budeme automatizovaně dohlížet na Váš server a hlídat, zda je Vaše připojení k internetu funkční, zda je na serveru dostatek místa, zda není server kapacitně přetěžován atd. Upozorníme Vás na veškeré situace, které je nutné řešit, navrhneme optimální řešení i realizaci.

  • pravidelná údržba operačního systému serveru

Postaráme se o aktualizace operačního systému, v případě potřeby zoptimalizujeme nastavení, budeme monitorovat, zda operační systém nevykazuje chyby atd.


Cena služby se odvíjí od využitých služeb. Součástí ceny služby je uložiště o velikosti 1 000 GB. Služby nad uvedený rámec lze řešit individuálně.
Tato služba je primárně určena pro klienty provozující internetový obchod na řešení BSSHOP, a to včetně napojení na IS Pohoda. Pokud neodpovídáte tomuto profilu, a přesto byste měli o obdobnou službu zájem, neváhejte nás kontaktovat: servis@bscom.cz; 499 944 947.